Ethica Check-Up
  
“Siz Check Up Yaptırın, Biz Sağlığınızı Koruyalım” 
 
Ethica İncirli Hastanesi olarak hedefimiz; koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en yüksek kaliteyle, kapsamlı ve yeterli düzeyde sunabilmektir. Sağlığınızı korumak tedavi etmekten çok daha kolay yöntemlerle sağlanabilir. Bizim sorumluluğumuz, sizleri bu konunun önemi hakkında bilinçlendirmek ve yapmanız gerekenler konusunda yönlendirmektir. 
 
Eğer siz de sağlığınızı korumanın sorumluluğunu almaya hazırsanız, yaşınıza ve cinsiyetinize özgü düzenlemiş olduğumuz check-up programlarımızdan birini seçerek buna başlayabilirsiniz.
 
Unutmayın Ethica’da “Sağlığınız ETİK ellerde”
 
Check up paketleriyle ilgili olarak bilgi veya randevu almak için 0212 414 37 37 numaralı telefondan bizi arayarak Check Up danışmanımızla görüşebilirsiniz. Danışmanımız size bazı sorular sorarak sizin için uygun olan check up programı hakkında sizi yönlendirecektir. Paketlerin içeriği hakkında da uzman hekimlerimiz size bilgi vereceklerdir.
 
Check Up için hastanemize gelmeden önce dikkat etmeniz gerekenler:
 
Paketinizdeki tetkik ve tahlillerin yapılabilmesi için 12 saat aç olmanız gerekmektedir.
Hastanemize gelirken yanınızda daha önce yaptırmış olduğunuz tahlil ve tetkik sonuçlarınızı da getirmeniz sizin için faydalı olacaktır.
 
Check Up yaptırmak için hastanemize geldiğinizde sizi check up danışmanımız karşılayacak. Danışmanımız yaptıracağınız tüm işlemlerde size eşlik ederek yardımcı olacak. Öncelikle muayeneniz gerçekleştirilecek daha sonra aç karnına yaptırmanız gereken tahlil ve tetkikleriniz yapılacak. Tahlil ve tetkik sonuçlarınızın çıkış zamanına göre doktorunuzla ikinci görüşmeniz ayarlanacak.  Bu görüşmede doktorunuz tüm sonuçlarınızı değerlendirecek ve sağlığınızı korumanız için size tavsiyelerde bulunacaktır.
 
Ethica İncirli Hastanesi laboratuarı; Laboratuvar Direktörü Prof. Dr. Nilgün ALPTEKİN DEMİRKOL, Biyokimya Uzmanı Dr. Semra TAMER LEVENT ve Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. GÜLDEN ÖZSOY denetimindeki uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Gerekli tüm teknolojik donanıma ve geniş bir parametre yelpazesine sahip olan Ethica İncirli Hastanesi laboratuvarı uluslararası kalite kontrol sertifikalarından olan DGKL (Deutsche Vereinte Gesellschaft für Klinische Chemie und Laboratoriumsmedizin e.V.)  ve CAP (Collage Of American Pathologists) sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.
ethicaİnteraktif
Siz Check Up Yaptırın, Biz Sağlığınızı Koruyalım
Diyetisyenimiz sizin için cevaplıyor.
Laboratuar Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz...
Bebeğinizinde sayfası olsun
Online Randevu almak için tıklayınız